. دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

کد خبر: 47568 تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۴ ب٫ظ

ورود قاطعانه دستگاه قضایی از بیکار شدن ۲۳ کارگر در جیرفت جلوگیری کرد

در جریان سفر سه روزه رئیس کل دادگستری استان کرمان به جنوب این استان، ضمن حل مشکلات یک کارخانه آرد از بیکار شدن ۲۳ کارگر آن جلوگیری شد. یدالله موحد، رئیس کل دادگستری استان کرمان در راستای اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در قوه قضاییه و رفع موانع تولید، از کارخانه تولید آرد در […]

در جریان سفر سه روزه رئیس کل دادگستری استان کرمان به جنوب این استان، ضمن حل مشکلات یک کارخانه آرد از بیکار شدن ۲۳ کارگر آن جلوگیری شد.


یدالله موحد، رئیس کل دادگستری استان کرمان در راستای اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در قوه قضاییه و رفع موانع تولید، از کارخانه تولید آرد در شهرستان جیرفت بازدید کرد.


وی بیان کرد: با ورود دستگاه قضایی استان کرمان و رفع موانع حقوقی و قضایی، این واحد تولیدی مجددا فعالیت خود را آغاز نموده و از بیکار شدن ۲۳ نفر جلوگیری شده است.


نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان تصریح کرد: قوه قضائیه در راستای سیاستهای جدید و سند تحول قضایی، حمایت قانونی ویژه از واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی را در اولویت برنامه های خود قرار داده و از این رو ستاد حمایت حقوقی و قضایی از اقتصاد مقاومتی به صورت مستمر در دادگستری کل استان کرمان برگزار می‌شود.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 11 =